Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletix olarak kredi kartı ile yapılan alımlarda, bilet bedellerinin herhangi bir sebeple iade edilmesi gerektiğinde, iadeniz banka tarafından Biletix'e bildirilen provizyon numaranız üzerinden yapılır. Eğer kredi kartınız ile ilgili bir sorununuz varsa, 0 850 755 55 55 numaralı Çağrı Merkezi numaramızı arayarak iadenizin durumu hakkında bilgi alabilir ve konu hakkında bizi de bilgilendirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, iade tutarınız elinize geçene kadar size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta