Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Internet,çağrı merkezi ve Iphone uygulamalarını kullanarak yaptığınız alımlarda, Yapı Kredi World , Akbank Axess, İş Bankası Maximum ve Garanti Bonus kredi kartlarına 3 eşit taksit yapılır. Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına 3 veya 6 eşit taksitle bilet satın alabilirsiniz.Internet,çağrı merkezi ve Iphone uygulamalarını kullanarak yaptığınız alımlarda taksitli işlemlerde %8 vade farkı toplam ücrete ilave edilir.

Biletix satış noktalarından yapılan bilet alımlarında sadece Yapı Kredi kartlarına 3 taksit yapılabilir.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta