Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Ne yazık ki hayır. Organizatörler, gösteri mekanları, spor kulüpleri gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar gereğince, zarar görmüş, çalınmış, kaybedilmiş biletler, Biletix tarafından tekrar basılamaz. Kaldı ki, Biletix’ten satılan tüm biletler Maliye Bakanlığı damgalı olup Parekende Satış fişi niteliğinde olduğundan, mali açıdan da biletlerin yeniden basılmasının imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca, bahsi geçen biletler için iade ve değişiklik de yapılamaz.

Bunun gibi tatsızlıklar yaşamamanız için lütfen biletlerinizi güvenli ve zamanı geldiğinde kolaylıkla bulabileceğiniz bir yerde saklayın ve lamine etmeyin, kaplatmayın.

Biletlerimizi basarken mürekkep yerine termal baskı sistemi kullanırız. Bu nedenle bilet yüzeyi herhangi bir sıcak yüzeyle temasa geçtiğinde kararabilir. Lütfen biletlerinizi sıcak ortamlardan ve güneş ışığından uzak tutunuz.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta