Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletlerinizi www.biletix.com internet sayfası, 0 850 755 55 55 numaralı Çağrı Merkezi, Perakende Satış Noktaları, iPhone  uygulamaları aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Öncelikle biletini satın almak istediğiniz etkinliği seçip, sonra aşağıdaki satış kanalından birini kullanarak biletinizi alabilirsiniz.

(Lütfen Unutmayın! Bazı etkinlikler tüm satış kanalları üzerinden satılmayabilir. Böyle istisnai durumları dert etmeyin. Öyle bir durum varsa bu zaten Biletix Web Sitesinde etkinliğin sayfasında duyurulur.)

 

 • a) İnternet
  Biletinizi internetten almak istiyorsanız sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Visa, Master, Diners ve American Express kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
 • b) Çağrı Merkezi - 0850 755 55 55
  Çalışma Saatleri:
  Haftanın her günü 10:00 - 19:00

   

  Çağrı merkezini aramadan önce hatırlatma yapmakta fayda var; Biletix Çağrı Merkezinde sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Visa, Master ve Diners kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

 • c) Perakende Satış Noktaları
  Biletlerinizi rahatlıkla Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde bulunan Biletix Perakende Satış Noktalarından alabilirsiniz. Söylemeden geçmeyelim, Perakende Satış Noktaları’ndan telefonla bilet satış hizmeti verilmez.
  Perakende Satış Noktaları’ndan bilet aldığınızda, biletiniz aynı anda basılarak size teslim edilir. Ancak bazı etkinliklerde özel bilet stoğu kullanıldığından bilet teslimatı satış esnasında yapılmamaktadır. Bu durumlarda, biletleriniz etkinlikten önce kurye ile adresinize teslim edilir.
 • e) Biletix iPhone uygulaması  Bu uygulamayı iPhone'unuzun ana menüsündeki App Store ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz. Ya da bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra ulaşabileceğiniz uygulama mağazası ile iPhone'a özel geliştirilen Biletix uygulamasını yükleyebilirsiniz. Hatırlatırız: Bazı etkinlikler Biletix iPhone Uygulamasından satılmayabilir.
Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta