Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletix iPhone Yazılımı, kredi kartı ve Biletix hesap bilgilerinizi cihazınıza kaydetmenize izin vererek kolay bir şekilde bilet satın almanızı sağlar. Kaydettiğiniz bilgiler cihazınızda 128 bit şifreleme metodu ile saklanır ve her bilet satın alma işlemi sırasında sizin onayınız ile gönderilir. Ancak, cihazınızın çalınması veya kaybolması durumunda, yetkisiz kişilerin cihazınızı kullanarak kaydettiğiniz bilgiler ile satın alma işlemi yapmalarını engelleyebilmemiz için, bizi konu hakkında bilgilendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Satış Politikası ve Gizlilik Beyanının tümünü okumak için lütfen http://www.biletix.com sayfasını ziyaret ediniz.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta