Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletix'e üye olduğunuzda hem daha hızlı, hem daha pratik hem de etkinlik hakkında her şeyi bilerek alabilirsiniz. Şöyle ki: Biletix olarak İnternet sitemizi kullanıcılar için daha kullanışlı bir hale getirmek için sürekli çalışmaktayız. Biletix internet sitesine üye olduğunuzda, iletişim bilgileriniz ve teslimat adresiniz  sistemimize kayıt edildiğinden bilet satın alma işlemleriniz hızlanacağı gibi, Biletix'in sağladığı ek hizmetlerden de yararlanabilir, etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

İnternet sitesinden bilet satın alabilmek için Biletix üyeliği oluşturmanız gerekir. Biletix üyeliği ücretsizdir.Üye olurken herhangi bir bedel ödemezsiniz. 

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta