Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Tüketicilerimizi yanıltıcı bilgilerden korumak amacıyla, organizatörler veya gösteri mekanları tarafından bize iletilen ve satışa sunulacak etkinliğe ait tüm detayların onaylanmasını ve kesinleşmesini bekleriz. Biletix olarak organizatör, spor kulübü veya gösteri mekanının bilet satış işlemlerine dair onay alınmadan hiçbir bilgiyi müşterilerimizle paylaşamayız. Bazı durumlarda, onaylı bilgi bize ulaşana kadar, basında etkinlik hakkında haberler çıkmaya başlayabilir. Bu nedenle de, aldığınız duyumlar ile Biletix Çağrı Merkezi bilgileri arasında zaman zaman farklılıklar yaşanması ihtimali olabilmektedir.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta