Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

En fazla bilet adedi sınırı organizatörler, gösteri mekanları veya spor kulüpleri tarafından bir kişi tarafından çok sayıda bilet alımını engellemek amacıyla, özellikle çok yoğun talep gören etkinlikler için konulabilir. Bu sayı, çoğu zaman etkinlik sayfasında duyurulur ve/veya bilet satın alma işlemleri sırasında tüketicinin bilgisine sunulur. Biletix bu kurala uymadan tamamlanmış işlem var ise, bu işlemleri kısmen veya tamamen, iptal edebilir. İptal edilen bilet bedelleri tüketiciye iade edilir.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta