Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.
Biletlerinizi henüz teslim almadıysanız, bilet iptaliniz gerçekleştirilerek satın alım işleminiz banka provizyonu üzerinden sona erdirilir. Biletlerinizi teslim aldıysanız, bilet ücretlerinin iade edilebilmesi için, biletlerinizi en kısa zamanda herhangi bir Biletix satış noktamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Biletlerinizin teslim edildiğine dair size verilen formun bir kopyası, biletleriniz ile birlikte, ilgili satış noktası tarafından Biletix Finans Departmanına gönderilir. Biletleriniz Finans Departmanına ulaştığında satın alma işleminiz iptal edilir ve bedelin iadesi için formda belirttiğiniz banka ile irtibata geçilir. Hedefimiz, bu işlemleri 7 iş günü içinde tamamlamaktır. Bazen iptal işlemlerinin yoğunluğu ve/veya bankalar tarafında yaşanabilecek gecikmeler sebebiyle bu süre 10 iş gününe uzayabilir. 
Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta