Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar, olumsuz hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda veya mücbir sebeplerde gösterileri erteleyebilir veya iptal edebilir. Bir gösteri iptal edildiğinde veya tarihi/mekanı/saati değiştiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. Bu durumda uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, www.biletix.com’dan veya Çağrı Merkezi’mizden (0850 755 55 55) bilgi alabilirsiniz.

İptal ya da erteleme olduysa, Biletix, organizatörün sorumluluğu altında olan biletler hariç olmak üzere, Biletix Satış Kanalları üzerinden satılan tüm biletler için size bilet bedelini ve hizmet bedelini geri öder. Lütfen Dikkat! Etkinlik mekanından satın alınan biletler doğrudan organizatörün sorumluluğunda olabilir. Böyle durumlarda, etkinlik mekanından satılan biletlerin, bilet bedellerinin iadesi organizatör firma tarafından yapılabilir.

Önemli bir detay: İptal ve ertelemelerde Biletix ile irtibata geçmek sizin sorumluluğunuzdadır. Size kolaylık sağlamak amacıyla Biletix Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya biletix.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya email adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışır. Bilet alırken veya biletix.com'a üye olurken vereceğiniz cep telefonu numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır. Lütfen cep telefon ve email bilgilerinizi güncel tutunuz.

Diğer önemli bir detay: Geri ödemeler konusunda organizatörün belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Bir gösteri ertelenir veya iptal edililirse, gösteri mekanı veya organizatör geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Çok Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin "Maliye Bakanlığı’ndan onaylı ve Perakende Satış Fişi" yerine geçiyor olması sebebiyle, Biletix Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Biletix’e ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta