Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletix olarak, çağrı merkezimiz, internet sitemiz, Türkiye çapında 60’ın üzerinde satış noktamız, Banka ATM ağları, kiosklar ve mobil biletleme platformları ile, izlemek istediğiniz etkinliklerin biletlerine daha hızlı, kolay ve güvenilir yollardan ulaşmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca herhangi bir sebeple etkinliğin gerçekleşmemesi durumunda, ödemiş olduğunuz bilet bedellerinin iade edilmesi de Biletix’in güvencesi altında. Bunun karşılığı olarak da bilet bedeline ilave bir hizmet bedeli alıyoruz.  Biletix olarak gelirimiz sadece sizlerden aldığımız bu hizmet bedellerinden ibarettir ve bilet bedelinin üzerine eklenen hizmet bedeli,  organizatörlerle anlaşmalarımıza bağlı olarak etkinliklere göre değişiklik gösterebilir.

Bu konuda özellikle vurgulamak isteriz ki, Biletix olarak, kuruluşumuzdan bu yana, aldığınız hizmet ve kolaylığın bedeli olarak kaç lira ödediğinizi bilmeniz konusunda her zaman şeffaf davranıyoruz ve satın aldığınız biletin üzerinde, hizmet bedelini, bilet fiyatına ek olarak ayrıca göstermeyi tercih ediyoruz.  İngiltere başta olmak üzere  pek çok ülkede,  benzer hizmeti veren biletleme şirketlerinin aldıkları hizmet bedellerini tüketicilere ayrı olarak bildirme zorunluluğu kanunlarla düzenlenmiştir. Henüz Türkiye’de bu anlamda bir kanuni düzenleme bulunmamakla birlikte, Biletix uluslararası uygulamalara paralel olarak, siz değerli müşterilerimize dürüst davranmayı ilke edinmiştir.

 

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta