Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Dilerseniz biletinizi Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki Biletix Perakende Satış Noktalarından alabilirsiniz.Perakende Satış Noktaları’ndan telefonla bilet satış hizmeti verilmez.

Perakende Satış Noktaları’ndan bilet aldığınızda, biletiniz aynı anda basılarak size teslim edilir. Ancak bazı etkinliklerde özel bilet stoğu kullanıldığından bilet teslimatı satış esnasında yapılmaz. Bu durumlarda biletleriniz etkinlikten önce kurye ile adresinize teslim edilir.

Perakende satış noktalarının detaylı listesine www.biletix.com adresinde, satış kanalları menüsünden ulaşabilirsiniz.   

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta