Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

 

Biletix bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. Satış noktalarının çoğu Biletix tarafından açılmakta ve operasyonu Biletix personeli ile yürütülmektedir. Bununla birlikte satış noktaları için bazı perakende satış ortaklıkları da kurulabilmektedir. Biletix’in perakende satış ortağı olmak istiyorsanız, lütfen “bize ulaşın” formu aracılığı ile bizimle irtibata geçin. Tüm başvuruları, bahsi geçen lokasyonlar için, gerektiğinde değerlendirilmek üzere kayda alıyoruz. Başvurunuz ile ilgili bir gelişme olduğunda sizinle mutlaka bağlantıya geçileceğini iletmek isteriz.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta