Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Kurye ile teslimat tüm Türkiye için geçerli bir teslimat yöntemidir. Biletinizi alırken size uygun olan tarihi seçerek teslimat zamanını belirlersiniz. Teslimat tarihlerinde, biletlerinizin gösteri gününden önce elinizde olmasını sağlayabilmek amacıyla zaman sınırlandırması olabilir.

Biletleriniz, kurye tarafından, seçtiğiniz teslimat tarihinde, adrese teslimat yapılmak üzere teslim alan kişiden resimli bir kimlik kontrolü yapılarak, teslim edilir.

Kurye ile teslimatlarda, yapılan işlemler 3D Secure ile kredi kartı şifresi girilerek yapıldığından, kredi kartı ibrazına gerek yoktur. Kurye; biletlerinizi adrese teslim etmek üzere yönlendirilir.

Kurye, hafta içi sabah 10:00’dan 18:00’e kadar . Diyelim ki seçmiş olduğunuz tarihte adreste bulunamadınız. Kurye belirttiğiniz adrese 2. defa uğrayacaktır. İkinci kez uğradı ve yine teslimat yapılamaz ise 0 850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Lütfen Dikkat! Kurye adresinize geldiğinde size ulaşamaz ve biletlerinizi teslim edemezse, telefonla ayrıca bilgilendirme yapmaz.

Teslimat sırasında ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Kural olarak tüm kurye teslimatları için kurye bedeli biletinizi satın alırken alınır ve bu ücret siz biletinizi alırken size bildirildiği şekilde ve tutarda kredi kartınızdan tahsil edilir.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta