Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Biletlerinizin adresinize kurye ile teslim edilmesini istediğinizde, işlem başına alınan ve Biletix tarafından da teslimat hizmeti kapsamında kurye şirketine ödenen bedeldir. Kurye bedeli sizin bilginiz dahilinde alınır ve bilet satın alırken "kurye bedeli" için ne kadar bir ücretlendirme yapıldığını ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilirsiniz. Kurye Bedeli etkinlikler için genel olarak aynı fiyat üzerinden belirlenmekle birlikte, bazı etkinliklere göre nadiren değişiklik gösterebilir.

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta