Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Biletlerinizi daha önceden teslim almadıysanız, etkinlik günü, yalnızca etkinlik mekanından teslim alabilirsiniz.

Unutmayın, 3D Secure ile güvenli işlem yapılmadı ise biletler sadece bilet satın alma işleminin gerçekleştirildiği kredi kartının sahibine teslim edilebilir.

Biletinizi teslim almak için; referans numaranızı, satın alma işlemleri sırasında kullandığınız kredi kartınızı, kimlik belgenizi gişe görevlisine gösteriniz.

Sanal kart ile yapılan işlemlerde sanal kartın size ait olduğunu gösteren bir belgeyi (banka yazısı, ekstre vb) göstermek gerekir. Aksi takdirde biletinizi teslim alamazsınız.

3D Secure ile yapılan güvenli işlemler kredi kartı ibrazına gerek olmadan Biletix üyesine sadece kimliği ve referans numarası ile teslim edilebilir.

Çok Ama Çok Önemli Bilgi: Etkinlik mekanından yapılan teslimatlar, çoğu zaman etkinlik başlamadan 2 saat öncesinden başlar ve etkinlik saatine kadar devam eder. Etkinlik günü, etkinlik mekanı gişesinde son dakika yoğunlukları yaşanabilir. Böyle bir yoğunluğun eğlenceli gününüzü etkilemesini istemeyiz. Bu yüzden biletlerinizi etkinlik gününden önceki günlerde Biletix Satış Noktaları'ndan teslim almanızı, önemle tavsiye ederiz.

Etkinliklere girişler; mekanlara, etkinliklere ve organizatörlere göre değişiklik gösterebilir. Ancak çoğunlukla, etkinliğe ara verildiğinde girişe müsaade edilmektedir. Bu sebeple aksi belirtilmediği sürece biletleriniz etkinliğin 2. kısmı başlayana kadar teslim edilmek üzere gişede bekler.

Lütfen unutmayın! Etkinlik günü Biletix Perakende Satış Noktaları’ndan bilet teslimatı yapılmaz.

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta