Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.

Biletinizi alırken "Biletix Perakende Satış Noktaları” seçeneğini işaretlediyseniz, gösteri gününden önceki günlerde herhangi bir Biletix Satış Noktası’na uğrayarak biletlerinizi alabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var: Biletix gişelerinden gösteri günü bilet teslimatı yapılmaz. Lütfen, biletlerinizi gösteri gününden önceki bir günde, herhangi bir Biletix Satış Noktasından almayı unutmayın.

3D Secure ile güvenli işlem yapılmadı ise biletler sadece biletin satın alındığı kredi kartının sahibine teslim edilebilir. Biletinizi teslim almak için;

Referans numaranızı, satın alma işlemleri sırasında kullandığınız kredi kartınızı, kimlik belgenizi gişe görevlisine gösteriniz.

3D Secure ile yapılan güvenli işlemlerde, biletler, kredi kartı ibrazına gerek olmadan Biletix üyesine sadece kimlik ibrazı ve referans numarası ile teslim edilir.

Sanal kart ile yapılan işlemlerde sanal kartın size ait olduğunu gösteren bir belgeyi (banka yazısı, ekstre vb) göstermek gerekir. Aksi takdirde biletinizi teslim alamazsınız.

Biletinizi teslim alabileceğiniz Biletix Perakende Satış Noktalarını ve çalışma saatlerini öğrenmek için tıklayınız.

Çok Önemli Not: Akmerkez Vakkorama, İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi  Satış Noktalarında spor karşılaşmalarına ait bilet satışı ve teslimatı yapılmaz.

 

Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta