Sorunuzu yazin...
Arama İpuçları
Arama yapmak istediğiniz konuda , tek bir kelime veya sözcük grubu kullanabileceğiniz gibi, soru da sorabilirsiniz. Biletix Sık Sorulan Sorular arama sistemi Natural Language Processing teknolojisi ile desteklendiğinden, aradığınız konuya dair en uygun cevapları size sunmayı hedeflemektedir.

Lütfen arama yaparken mümkün olduğu kadar açıklayıcı ifadeler kullanmaya ve sorular sormaya çalışın. Örneğin, “Ödeme şekilleri neler?” ya da “Taksitle bilet alabiliyor muyuz?” gibi.

Bulduğunuz cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Bu cevap sizin için yeterli mi?” sorusuna “Hayır” yanıtı vererek çıkan formu doldurabilir ve daha detaylı cevap almak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçecektir.
SMS telefonunuza ulaşmaz ise aşağıdaki adımları kontrol edebilirsiniz.
 
  • Cep telefonunuzun açık ve ulaşılabilir olduğundan emin olunuz.
  • Hattınızın SMS alımına açık olduğundan emin olunuz. (Bu bilgi ilgili operatörün müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir.)
  • Mesaj kutunuzun dolu olmadığından emin olunuz. 
 
Eğer hala SMS alamıyorsanız;
 
  • Cep telefonunuzu kapatıp tekrar açarak SMS’in gelmesini bekleyin.
  • Cep telefonunuzda bilgi mesajlarını engelleyici bir uygulama yüklü ise, ilgili uygulamayı devre dışı bırakmalı ya da telefonunuzdan kaldırılarak SMS biletinizi tekrar talep etmelisiniz.
 
Yapılan tüm işlemlere rağmen SMS alamıyorsanız hattınızı farklı bir telefona takarak SMS biletinizin tekrar gönderilmesini talep ediniz.
Bu cevap sizin için yeterli mi?
Teşekkür ederiz. Değerlendirmeleriniz bizim için önemli.
Cevabımız sizin için yeterli olmadıysa, aramaya devam edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
dönüş
Powered by inbenta